Peterson

Peterson

Peterson

Tabáky irské 

Irská firma Peterson každoročně připravuje dýmkový tabák Special Edition zabalený do velmi elegantní plechové krabičky s vyobrazením dýmek Peterson. Tabák Special Edition obsahuje každoročně novou dýmkovou směs. Pro milovníky silnějších a přírodních dýmkových směsí je tu dýmkový tabák Peterson University Flake. Jediným tabákem na trhu, který obsahuje dosti vzácný perique, je směs Peterson Irish Oak. Plným, ale lehce ochuceným aromatickým tabákem je Peterson De Luxe. Tato vysoce kvalitní dýmková směs černého Cavendishe a virginských tabáků z Afriky a Ameriky je jemně doplněná vanilkou, medem a ořechy, jistě potěší. Ten, kdo holduje jemné latakii, si určitě oblíbí směs Peterson Old Dublin.

Peterson Sherlock Holmes 50 g
Směs zpracovaná dle receptur z 19. století. Unikátní chuť dodává speciální brazilský a indiánský tabák. Pro nejnáročnější kuřáky.

Peterson Irish Oak 50 g
Směs černého Cavendishe, thajského Burley a černého a kořeněného tabáku typu Perique. Tradiční irský velmi lahodný tabák střední síly vyzrálý v dubových sudech od Cherry. Plné aroma zaručuje velmi příjemné a pomalé kouření.

Peterson Irish Whisky 50 g
Anglická směs virginských tabáků bez Latakií, ochucená kvalitní irskou Whisky.

Peterson Old Dublin 50 g 
Výborná tabáková směs z kyperské Latakie, doplněná výběrovou zlatou Virginií, aromatickým černým Cavendishem a sladkým orientálním tabákem. Dává velice chladný kouř.

Peterson Sweet Killarney 50 g
Aromatická směs, která obsahuje především tabáky typu Burley z amerického Marylandu, společně s virginským černým Cavendishem obohaceného o karamelovou příchuť a jemně zdobené flakem z virginského tabáku. Výborná a vyvážená chuť.

Peterson De Luxe Mixture 50 g
Tento aromatický černý Cavendish je výběrem zralých virginských tabáků z Brazílie a Afriky a namíchaný s jemným černým Cavendishem řezu „loose cut“. Příjemná chuť vanilky, ořechů a medu doplňuje celkový charakter této výborné směsi.

Peterson Connoisseur‘s Choice 50 g
Skvělá, kořeněná a aromatická směs černého Cavendishe. Zlatá a červená Virginie je namíchána s luxusním rozcupovaným flakem. Aromatický recept z tropického ovoce, vanilky a rumu dělá tuto směs jemnou a velmi příjemnou.

Peterson Sunset Breeze 50 g
Je aromatická směs z černého Cavendishe, virginských a Burley tabáků, ochucená amaretovým aroma. Vhodné pro podvečerní kouření.

Peterson Irish Flake 50 g
Zemitá směs tabáku zpracovaná procesy přirozeného sušení ve stínu, sušení horkým vzduchem a vyuzení tmavým dřevem. Nabízí čistou a opravdovou chuť tabáku. Doporučena pro zkušené kuřáky dýmek.

Peterson University Flake 50 g
Tradiční irský tabák, směs mahagonového Burley a kentuckých tabáků s velmi jemným tabákovým aroma, vytváří směs pro přemýšlivé muže. Tabák pro nejnáročnější.

Peterson 3P‘s 50 g
Peterson Perfect Plug. Toto je excelentní slisovaný tabák typu plug. Jedná se o kompozici výběrové Virginie z Afriky a Brazílie a Burley tabáků z Malawi. Tato směs je sušena, zahřívána a ponechána ke zrání po dobu dvou týdnů před samotným nařezáním. Výsledkem je plná chuť s nádechem ovoce. Tento tabák je třeba před nacpáním nařezat na jemné proužky nožem. Tato středně silná směs vyžaduje zkušenějšího dýmkaře.

Peterson
Peterson
Peterson
Peterson
Peterson
Peterson
Peterson
Peterson
Peterson
Peterson
Peterson
Peterson
Peterson
Peterson
Peterson
Peterson
Peterson