Samuel Gawith

Samuel Gawith

We currently distribute the brand in the Czech market.

Balkan Flake
Nádherně zformovaný tmavý flake z lisovaných virginských tabáků a nejlepší Latakie. Tabák v podobném duchu jako Balkan Latakia dává znalci jistotu, že může vychutnat opravdu výjimečně uzenou a smolou chuť. Pro opravdové znalce.

Squadron Leader
Tento originální recept tvoří tradiční anglické tabáky. Je namíchán ze světlé Virginie společně s Latakií a tureckým orientálním listem. Výsledkem je perfektní středně silná směs, která dodává bohatý a pomalu hořící kouř.

Commonwealth Mixture
Je silná tabáková směs, která obsahuje 50 % světlé a tepelně zpracované Virginie a 50 % vynikající latakie. Pro zkušenější kuřáky, kteří mají rádi plnou a výraznou chuť latakie.

Full Virginia Flake
Tabák Full Virginia vznikl jako směs za studena lisovaných virginských tabáků. Nejprve se tepelným lisem upravené virginské tabáky nechávají rychle zchladit a takto slisovaný čtverec má delikátní a výraznou tmavou barvu. Kouření tohoto vysoce kvalitního flaku má klidný a chladný charakter.

Sam‘s Flake
Velice zdařilá kombinace Virginie a tureckých orientálních tabáků. Je obohacena příchutí , která dává této lisované směsi středně silnou chuť.

Celtic Talisman
Harmonická kombinace virginských tabáků, doplněná orientálním tabákem a dvakrát fermentovaným černým Cavendishem. Výsledkem je skvělá směs střední síly, spíše přírodního charakteru.

Louisiana Flake
Vynikající směs virginských tabáků a speciálního tabáku Perique, který zraje ve starých bourbonových sudech. Výrazný podíl tabáku Perique dodává směsi skvělou chuť s příjemným aroma.

1792 Flake
Plná síla, jemného tabáku v porovnání s tmavě uzenými listy. Nejlépe se prodávající prvotřídní flake. Výroba začíná odřepíkovanými listy, které se párou zvlhčí a poté lisují minimálně 2 hodiny. Při dalším kroku je tento slisovaný koláč vybraných tabáků uložen do speciálního lisu, kde je tabák „pečen“ po 2 -3 hodiny. Jakmile je „koláč“ upečen, má tento tabák charakteristickou tmavou barvu. Koláč je ponechán ke zchladnutí. Poté přichází konečná fáze nařezání tabáku na plátky, na které se přidá malinko aroma. Takto upravený tabák je připraven k ručnímu zabalení.

Black Cherry
Poctivý černý Cavendish spolu se štědrou porcí sladkého Cherry vytváří v místností aroma, které ve chvíli poznáte. Tento tabák dává sílu kuřákovi a aroma třešní jeho okolí, povinnost pro milovníky aromatizovaných tabáků.

Brown No.4
Tmavě hnědé listy sušené kouřem, ručně smotané do podoby silného tabákového lana s plnou, výraznou chutí. Tradiční tabák pro dýmkaře, kteří preferují nearomatizované tabáky.

Black XX
Zvláštní druh tabáku, který je lisován do provazce. Ručně vyráběný tabák tvořený výběrem virginských tabáků a orientálních listů. Má výbornou zralou chuť. Opravdová specialita pro zkušené znalce. Silná směs.

Bracken Flake
Je dokonale vyvážená směs tabáků z Kentucky a vzduchem sušené Virginie, ze které je vytvořen flake vyšší střední síly. Pro ty kuřáky dýmek, kteří hledají skvělý kuřácký zážitek je tu Bracken Flake se svým jedinečným aroma, které je dosaženo užitím léty ověřených příchutí.

Fire Dance Flake
Směs vybraných virginských tabáků s příchutí ostružin, brandy a vanilky. Tento jemně ochucený flake má chladný a příjemný kouř.

St. James Flake
Kombinace správné porce pravého St. James Parish Perique s nejlepšími virginskými tabáky vytváří bohatou směs. Po zapálení vydává kouř s delikátními a bohatými tóny chutí.

Perfection Tobacco
Směs různých druhů světlých a tmavých Virginií se špetkou Latakie, následně napařená, ochucená vanilkou a dotvořená přidáním nejlepších tureckých tabáků. Speciálně namíchaná pro náročnějšího kuřáka.

Kendal Cream
Tato selekce Burley a virginských tabáků nabízí jemný a krémový kouř tohoto vynikajícího flaku. Má jemné aroma a plnou chuť. Tento skvělý flake se snadno rozmělní a dodává bohatý a pomalu hořící kouř.

Grousemoor
Původní směs od firmy Samuel Gawith s názvem Grousemoor vyvolává představu kraje Lakeland spojenou s příjemnou vůní typickou pro jednotlivá roční období. V samotném srdci tohoto kraje se Grousemoor vyrábí již více než 200 let za použití ručně řezaného tabáku sušeného vzduchem spojeného s jedinečnou kombinací různých příchutí.

Chocolate Flake
Tento tabák byl osobním favoritem Samuela Gawitha. Je to perfektní kombinace virginských tabáků a Latakie. Starobylý způsob ochucení tabáku čokoládou upřednostňoval i Samuel Gawith. Vynikající recept, který potěší mnoho příznivců Latakie a příjemného kouření.

Westmorland Mixutre
Tato směs je speciálně vytvořena pro dýmkaře, kteří dávají přednost jemnému aroma. Spojuje chutě nejlepší Virginie, sladkého Cavendishe a trochy kyperské Latakie. Při kouření vydává bohatý, plně aromatický a přesto jemný kouř, který pomalu a rovnoměrně hoří.

Navy Flake
Rozbouřené vlny, fičící větry, loď připravená k plavbě a ostřílený mořský vlk u kormidla se svou nerozlučnou dýmkou; obraz, který Vám vytane na mysli při kouření Navy Flake od Samuela Gawitha.Tradiční produkt z lisované Virginie se stopou Latakie a štědrou dávkou rumu. Navy Flake je aromatický, středně silný tabák, který se snadno kouří.

Skiff Mixture
Další originál od Samuela Gawitha Skiff je připraven pro ty kuřáky dýmek, kteří ocení plnou chuť orientální směsi. Smísení množství různých druhů vzduchem sušených tabáků jehož základem jsou tabáky virginské dává Skiffu jeho klasické barvy, žlutou a hnědou. Identita této směsi je dotvořena přidáním tureckých orientálních tabáků a Latakie, které dávají celé směsi její plnou zakulacenou chuť.

Golden Glow
Golden Glow je směs světlých virginských tabáků sušených horkým vzduchem, lisovaných za studena a dobře vyzrálých. Tabákové plátky (flakes), jsou dále rozcupovány a dávají vyniknout přírodní sladkosti tohoto tabáku střední síly.

Palace Gate
Tabák „Zámecká brána“ od Samuela Gawitha je namíchán ze sladkého a jemného černého Cavendishe, světlé Virginie a medově hnědého Burely a to v harmonickém poměru. Spíše středně silná směs příjemné medově karamelové vůně. Tento tabák vám dodá příjemné kouření, ideální pro odpolední siestu nejen u zámecké brány.

Scotch Cut Mixture
Další jemná latakiová směs z dílny Samuela Gawitha. Tato směs obsahuje vybrané virginské tabáky, Black Cavendish, tmavě hnědý Burley a velmi kvalitní Latakii. Vyvážená, lehčí směs anglického typu, kterou ocení především milovníci anglických směsí.

Best Brown
Oblíbený flake pro ty kuřáky, kteří hledají středně silnou směs s pomalým hořením. Best Brown je přírodní tabák složený z virginských tabáků, lisovaný pod tlakem. Příjemná přírodní směs vhodná pro většinu kuřáků.

Samuel Gawith
Samuel Gawith
Samuel Gawith
Samuel Gawith
Samuel Gawith
Samuel Gawith
Samuel Gawith
Samuel Gawith
Samuel Gawith
Samuel Gawith
Samuel Gawith
Samuel Gawith
Samuel Gawith
Samuel Gawith
Samuel Gawith
Samuel Gawith
Samuel Gawith
Samuel Gawith
Samuel Gawith
Samuel Gawith
Samuel Gawith
Samuel Gawith
Samuel Gawith