Rattrays

Rattrays

We currently distribute the brand in the Czech market.

Rattrays Black Mallory 50 g
Základem této směsi je jemný černý Cavendish. Společně s kyperskou Latakií, virginskými tabáky a vynikajícími orientálními tabáky se jedná o velmi příjemnou a jemnou latakiovou směs. Skvělá a vyvážená chuť s typickým kouřovým aroma.

Rattray´s Hal O´ The Wind 50 g
Tmavá, sladká Virginie, tmavý, jemně uzený Kentucky a špetka skvělého Perique tabáku dělá z tohoto tabáku vynikající směs. Všechny druhy jsou slisovány do flaku a ručně rozcupovány. Plný tabák s jemně sladkým nádechem, výborně, pomalu hoří. Opravdová specialita určena pro náročnější kuřáky.

Rattray´s Marlin Flake 50 g
Speciální výběr virginských tabáků, které jsou slisovány pod tlakem. Výsledkem jsou dlouhé tmavé pláty plné chuti. 

Rattray´s Old Growie 50 g
Tato směs je typickou směsí virginských tabáků, které byly slisovány do flaku a poté strojově rozcupovány. Je to starý recept, který zachovává aromatické oleje v takto připravené směsi. Přírodně sladká chuť i aroma virginských tabáků. 

 Rattray´s Bagpiper´s Dream 100g
Směs ručně rozcupované tmavé Virginie typu flake, červené a tmavé Virginie slisované do tvaru koláčků a vynikajícího Cavendishe. Lákavá plná kořenitá chuť kyprého a lisovaného řezu je završena jemnou brandy a dalšími ingrediencemi z rodinného tajemství řady Rattray. 

Rattrays
Rattrays
Rattrays
Rattrays
Rattrays
Rattrays
Rattrays
Rattrays
Rattrays
Rattrays