Planta

Planta

We currently distribute the brand in the Czech market.

HD Cherry Vanilla 50 g
Jemná směs zlaté Virginie a Burley tabáků, doplněné černým Cavendishem. Tato kombinace a ovocná, sladká esence divokých třešní, obohacená kořeněnou vanilkou tvoří unikátní chuť a dlouhotrvající příjemnou vůni. Hladký a příjemný charakter kouření.

HD Black and Bourbon 50 g, 100 g, 200 g
Dvakrát fermentovaný virginský a americký Burley tabák, ochucený bourbonem s příjemnou vůní. Jeden z nejpopulárnějších tabáků na našem trhu. 

HD Red Kirshberry Wine 50 g
Virginské tabáky amerického typu s výraznější chutí a jemným ovocným aroma. Ochucený červeným višňovým vínem. Celkově se jedná o jemnou směs. 

HD Mango and Vanilla 50 g
Směs amerických virginských tabáků, které jsou ochucené exotickým ovocem a aromatizovány vanilkou. Celkově se jedná o spíše jemnější ovocnou tabákovou směs.

HD Honey Dew 50 g, 100 g
Směs zlaté Virginie ze Severní Karolíny a Zimbabwe s tureckým orientálním tabákem. Lehce aromatizovaná přírodními látkami a medem z Yucatánu. Celkový charakter směsi je jemný. 

HD Elegant 50 g
Směs virginských tabáků a Burley, která je doplněna vyzrálým tabákem typu flake. Jemná aromatická směs, která je velmi jemně ochucena. Luxusní směs z řady Holger. 

HD Sherry & Whisky 50 g
Tato směs je typickým představitelem německých aromatických tabáků. Virginské tabáky jsou smíchány s černým Cavendishem, Burley a orientálními tabáky. Směs je dochucena single malt whiskou a obohacena třešňovým aroma. Jedná se o středně silnou aromatickou směs.

HD Royal Navy Flake 50 g
Vynikající, výběrové, virginské tabáky, pomalu zrající s velmi jemným, ovocným, aromatickým nádechem. Tato směs má chladný kouř a hladký průběh kouření, kdy můžete ucítit jemnou přírodní sladkou chuť a aroma.

Black and Bright 50 g, 100 g, 200 g
Světlý a tmavý virginský tabák z Ameriky a střední Afriky, okořeněný významným orientálním tabákem. Dvojí fermentace zajišťuje stálou chuť a aroma. Aromatizováno přírodními látkami a vanilkou. Výrazná aromatická chuť s chladným kouřením. 

Wild Cherry 50 g, 100 g, 200 g
Světlý virginský tabák doplněný dvakrát fermentovaným Cavendishem okořeněný řeckým Orient tabákem. Aromatizován divokými třešněmi. Jemná chuť, mírně sladký, vhodný pro každodenní kouření. 

Black Cherry50 g, 100 g, 200 g
Výběrový virginský tabák upravený dvojí fermentací a okořeněný orientálním tabákem. Aromatizován přírodními látkami s extraktem tmavých třešní. Výrazné aroma chuťově spíše lehčí tabákové směsi.

Cellini Classico 50 g, 100 g
Směs virginských tabáků, Black Cavendish a Burley s přísadou pomerančových květů. Celkový charakter je spíše jemnější.

Cellini Forte 50 g
Tabák středně silný, zpracovaný z vybraných tabáků, především Burley, Virginie a černého Cavendishe. Tabáková chuť je zvýrazněna italským červeným vínem Barolo. Uspokojí i náročnější kuřáky. 

Danish Black Vanilla 40 g, 50 g, 100 g, 200 g
Směs světlého a dvakrát fermentovaného virginského tabáku s Burley. Aromatizováno vanilkou z Madagaskaru. Vyvážená jemná chuť. 

Jacaranda 50 g, 100 g
Směs vynikajících Virginských a Burley tabáků z Ameriky a Afriky, střední síly, jemně aromatizovaný. 

Pergamon 50 g, 100 g
Vyvážená směs, ochucená o orientální tabáky, které jí dávají pikantní chuť. Jemně aromatizována. 

Sans Souci 50 g, 100 g
Dobrá směs tabáku jemné chuti a vůně. Je složená z vybraných druhů světlých virginských tabáků a černého Cavendishe s trochou Burley. Tabák lehkého kouření s výrazným aroma vanilky a karamelu. 

Anno MMIX 100 g
Výroční tabáková směs té nejvyšší kvality. Tabákový list zrál pod vysokým tlakem po 3 dny, aby dostal vynikající jemné aroma. Hlavní příchuť je ovocná s nádechem sladkých meruněk. Má celkově jemně sladký charakter. Směs ready rubbed má různou šířku řezu, a proto tabák velmi dobře hoří. Zaručuje dlouhý a chladný kouř. Velmi jemná, ale plná směs skvělé, unikátní a aromatické kvality. Limitovaná série. 

Anno MMX 100 g
Kontrastní a harmonická směs medově zlaté Virginie a černého Cavendishe. Krémově čokoládové aroma a příchuť skotské whisky dodává směsi jemnou sladkou chuť. Lahodná aromatická směs spíše jemnějšího charakteru.Výroční tabák 2010 je balen v plechové krabičce. Vhodný jako dárek.

Blue Sapphire 100 g
Vynikající jemná dýmková směs řezu cross cut. Aromatické kostičky, které voní po ovoci a vanilce. Základem tohoto receptu je sametově černý Cavendish. Stálá chuť až do konce kouření. Příjemná směs tohoto luxusního tabáku potěší všechny milovníky lehkých aromatických směsí. 

Presbyterian 50 g
Směs virginského, Burley a Latakie tabáků. Nejen pro sváteční kouření. Výborný jako základ pro míchání vlastních tabáků. 

Fisher Man‘s Black 100 g
Dvakrát fermentovaný virginský tabák střední síly a středního aroma. 

Královská smûs 50 g
Velmi dobrá směs výběrových virginských listů, orientálních druhů tabáku. Jemně aromatizována vanilkou a ovocem. Celkově je směs spíše jemnější. 

Krakonošova směs 45 g
Směs Virginie a Burley tabáků spíše přírodního charakteru. Jemná směs pro každodenní kouření. Patří mezi nejprodávanější tabáky. 

Batida de Coco 50 g 
Zlatá Virginie a fermentovaný Black Cavendish, ochucený tradičním karibským kokosovým likérem. 

Il Camino 50 g
Tato směs je ručně namíchána z dvakrát fermentovaného černého Cavendishe, jemných virginských vloček a tabáků typu Burley. Je ochucena pravým portským vínem spolu s výtažkem z Maraschino třešňového likéru propůjčují vynikající směsi ojedinělou atmosféru Středozemního moře. 

Elyseé 50 g
Zlaté virginské tabáky spolu s hutně černým Cavendishem charakterizují tuto jemnou tabákovou směs. Vytříbená kompozice je doplněna francouzským šampaňským Marc de Champagne a nádechem smetanové čokolády. Směs spíše lehčího charakteru. 

Bellini Toscana 50 g
Belini Toscana je kombinací světlých Virginií, černého Cavendishe a Burley tabáků. Jedná se o směs tabáků dlouhého řezu a strojově rozcupovaného tabáku výrazné broskvové chuti. Vše je završenou italskou Grappou. Směs střední síly s jasně ovocnou chutí.

Golden Vanilla 50 g
Další varianta k oblíbenému tabáku Danish Black Vanilla. Planta Golden Vanilla Mixture je příjemná směs složená ze světle zlatých virginských tabáků a dvakrát fermentovaného černého Cavendishe. Vynikající americká Virginie je v kontrastu s tmavým Cavendishem. Směs doplňuje skvělý Burley. Tento tabák má příjemné bohaté aroma pravé vanilky.

Orange Dream 50 g
Směs převážně černého Cavendishe a virginských tabáků ze Severní Karolíny. Tato spíše jemná směs je ochucená pomerančovým likérem. Různé druhy řezů zajišťují optimální hoření celé směsi. Lehká směs s ovocnou příchutí. 

Black Cavendish 50 g 
Čistý Black Cavendish určený pro míchání vlastních směsí.

Orient 50 g
Listy nařezaného orientálního tabáku, určeného pro míchání vlastních tabákových směsí. 

Virginia 50 g
Jemná, čistá Virginie určená pro míchání vlastních tabákových směsí. 

Perique 50 g
Čistý Perique, který je určen pro míchání vlastních tabákových směsí. 

Planta
Planta
Planta
Planta
Planta
Planta
Planta
Planta
Planta
Planta
Planta
Planta
Planta
Planta
Planta
Planta
Planta
Planta
Planta
Planta
Planta
Planta
Planta
Planta
Planta
Planta
Planta
Planta
Planta
Planta
Planta
Planta
Planta
Planta
Planta
Planta
Planta