Mac Baren

Mac Baren

We currently distribute the brand in the Czech market.

Mac Baren Vanilla Cream
Je vyrobená z vybraných druhů zralého virginského tabáku a jemného černého Cavendishe, která je obohacena nejlepším vanilkovým aroma. Příjemná jemně sladká a aromatická příchuť.

Mac Baren Vanilla Cream Flake
Obsah tabáku je stejný jako u Vanilla Cream, tabák je slisován pod tlakem několika atmosfér do plátků, které se musí před kouřením rozdrolit.

Mac Baren Original Choice
Je namíchán z virginského tabáku ze Severní Karoliny a z jemného Burley tabáku z Tennessee tak, aby byla vytvořena jemná a přírodní chuť. Vhodný pro mladé a začínající kuřáky.

Mac Baren Aromatic Choice
Směs zlatých virginských tabáků, výběrového Cavendishe a Burley tabáků. Je to jemný tabák s nevtíravým aroma. Tabák, který neštípá na jazyku. Má ekologicky recyklovatelný obal.

Mac Baren Cherry Choice
Jemná a příjemná dýmková směs, která neštípá na jazyku. Cherry Choice se snadno plní do dýmky i začínajícím kuřákům. Cherry Choice má řez „Loose Cut“. Jedná se o směs zlaté Virginie, moderního „Mac Barenovského“ Cavendishe a unikátního Burley. Jemná chuť sladkých třešní doplňuje celkový, vynikající chuťový prožitek.

Mac Baren Vanilla Choice
Vanilla Choice je kyprého řezu, je směsí zlaté Virginie, moderního Mac Barenovského Cavendishe a unikátního Burley ochucená vanilkou.

Mac Baren Mixture
Základní a pravděpodobně nejpopulárnější produkt firmy Mac Baren. Vyvážená, lehce aromatická směs Virginie, Burley a Cavendishe.

Mac Baren Black Ambrosia
Dvakrát fermentovaná směs virginského a Burley tabáků, střední síly s výrazným aroma.

Mac Baren Golden Ambrosia
Speciálně upravený virginský a Burley tabák, lehce aromatické chuti.

Mac Baren Cherry Ambrosia
Tato směs obsahuje menší část speciálně upraveného tabáku Burley, většinu tvoří Virginie. Tím je dán i celkový charakter směsi, která je lahodná a vyvážená. Uspokojí tu část dýmkařů, kteří preferují jemné a nepříliš silně aromatizované směsi.

Mac Baren Virginia No.1
Jemný sladce aromatický tabák z vybraných listů virginského tabáku. Směs spíše přírodního charakteru.

Mac Baren Navy Flake
Vyvážená směs tabáků Burley, Virginie a Cavendishe slisovaná do tvaru plátků, která vyniká kvalitou a plnou chutí. Směs přírodního charakteru.

Mac Baren Mixture Modern
Jemně sladký tabák, který neštípe na jazyku. Je barevně sladěn z virginských tabáků, jemného černého Cavendishe a ostře nařezaného Burley. Je to směs, která se velmi snadno kouří. Spíše jemnější.

Mac Baren Dark Twist
Směs virginských tabáků a dvakrát fermentovaného jemného Cavendishe, které jsou slisované do koláčků. Jedná se o jemnou směs, spíše přírodní tabákové chuti.

Mac Baren Club Blend
Směs vynikajicích tabáků zpracovaných do tvaru koláčků, které dávají delikátní aroma.

Mac Baren Plumcake
Sněs virginských tabáků, tmavě hnědých Burley a černého Cavendishe. Je ochucená ovocem a jamajským rumem. Vyvážená směs příjemného charakteru.

Mac Baren Gold of Denmark
Směs výběrové Virginie, Burley a Cavendishe jsou zárukou vyvážené a harmonické, typicky dánské směsi. Jemné a nevtíravé vanilkové aroma korunuje tuto lahodnou směs.

Royal Blend
Jemný a sametový tabák Black Cavendish a Golden Virginie
Snadné plnění a dobré hoření. Jemně aromatická chuť.

Gold Blend
Jemný a sametový tabák Golden Virginie.
Snadné plnění a dobré hoření. Jemně aromatická chuť.

Gold Blend
Výběrové virginské tabáky s větším podílem medových tabáků typu Burley dodávají této směsi plnou a přírodní chuť. Celkově se jedná o směs spíše střední síly převážně přírodního charakteru.

HH Vintage Syrian
Pro základ tohoto receptu jsme zabloudili zpět do začátků Mac Baren Tobacco, tedy do doby před 120 lety. Tato směs je typická pro tehdejší dobu, dá se jednoduše popsat jako tabák „návratu k přírodě“. Chuť HH – Vintage Latakia Syrian pochází z plných a bohatých přírodních aromat tabáku. Základem směsi je hladká a silná Latakia ze Sýrie. Tato směs tabáku Vám podává celkově „uzenou“ a silnou chuť. Do této směsi byl přidán turecký orientální tabák. Kombinace různých Virginských tabáků ze 3 kontinentů přidává sladkou přírodní chuť. Volně řezaný tabák, který zaručuje plynulé a stálé hoření. Nezahřívá se, což znamená, že kouř ucítíte na jazyku jen velmi málo. Když vyprázdníte Vaši dýmku po kouření, objevíte pouze jemný šedý popel, což způsobil pomalý a suchý kouř.

Cube
Tento komplex, aromatické, plné chuti byl jako nový druh vytvořen tak, aby poskytl co největší kuřácký prožitek spojený s příjemnými charakteristikami jako je jemnost, vyváženost, tóny sladké smetany a se špetkou ovoce – kuřácká zkušenost, která bude soustavně pokoušet vaše smysly.
27 typů tabáků, roky zrání, dlouhý fermentační proces, kombinace nařezaných a lisovaných tabáků, množství příchutí s pečlivě vybranou chutí jako je kanadský javorový sirup, karibský třtinový cukr, anglická lékořice a nejlepší čokoláda – snaha o dokonalost se vyplnila.

Cube Silver
V této celkově jemné směsi bylo smícháno 27 odlišných tabáků. Najdeme zde volně řezaný zlatý virginský tabák a špetku zralého Burley. K tomu se přidal speciální virginský lisovaný tabák (Virginia Cavendish), aby byla směs kompletní. Směs má svěží ovocnou chuť. Mac Baren Cube je zkušenost z kouření pro pravé znalce.

No.8 Limitovaná edice
No. 8 Limitovaná edice je směsí ručně sbíraných a pečlivě namíchaných tabáků vyzrálé Virginie a jemného Cavendishe. Je završena příměsí výběru vynikajících Burley tabáků, které jí dodávají mužný nádech. Při kouření této směsi okusíte vyváženou chuť tabáků a exotického ovoce kombinovanou s podtónem sladkého koření. Celkový svěží sladký zážitek jistě ocení i Vaše okolí. No. 8 Limitovaná edice je vytvořena k vychutnání mimořádných příležitostí a k oslavě velkých událostí Vašeho života. Uspokojí i opravdového dýmkového znalce.

Mac Baren
Mac Baren
Mac Baren
Mac Baren
Mac Baren
Mac Baren
Mac Baren
Mac Baren