DTM

DTM

We currently distribute the brand in the Czech market.

Da Vinci 50 g

Dýmkový tabák ze světlé Virginie a jemně sladkého černého Cavendishe, je dochucen přísadami toskánského lesního medu a červeného vína „Colli Senesi“ z jihu Toskánska, je zde také špetka voňavého vanilkového bourbonu. Nádherné aroma i skvělá chuť.

Sweet Vanilla Honey Dew 50 g
Mistrovská směs, světlá Virginie se stopami přírodní sladkosti díky tmavému lesnímu medu a atraktivnímu aroma. Pohádkově jemný s nádherným buketem přírodní vanilky. Vyzkoušejte opravdový zážitek.

The Malthouse 50 g
Výborná směs nejjemnější Virginie, která je fermentovaná skotskou Malt Whisky. Celá směs se nechává zrát 12 týdnů. Pro výraznější chuť je přidán zvláště plný, měkký Black Cavendish. The Malthouse Vám poskytne jemný požitek v klasické notě.

Ocean Liner Flake & Cavendish 100 g
Různé druhy výběrové Virginie s velmi přírodní sladkou chutí se slisují pod vysokým tlakem na flake. Následně se ručně roztrhá a smíchá s plným černým Cavendishem, aby směs dostala nejen chuťový, ale i barevný kontrast. Celá směs je pak ochucena vanilkovou příchutí. Ideální tabák na dlouhé plavby lodí.

Ocean Liner Black & Bright 100 g
Směs světlé a tmavé Virginie s trochou extra jemného černého Cavendishe tvoří základ této jemné směsi. Směs je obohacena příchutí tropického ovoce, které dodává směsi svěží aroma. Středně aromatická jemná směs.

Ocean Liner Ready Rubbed 100 g
Ready Rubbed specialita na dánský způsob se připravuje z obzvláště sladkých virginských listů. Vyzrálá chuť přináší mírnost a jemnost v kouření. Decentní chuť a vytříbený vkus kuřáka podtrhuje přírodní sladký tabák. Je to srdeční pochoutka pro přátele virginského tabáku s pravým charakterem.

DTM
DTM
DTM
DTM
DTM
DTM
DTM
DTM
DTM
DTM
DTM