Shops

Stanislaw Cigar & Pipe Shop Praha, Dlouhá ulice

V této prodejně najdete velké množství kvalitních dýmek různé cenové kategorie. Největší výběr sběratelských dýmkařských skvostů, limitované série, dýmky roku, vánoční dýmky. To nejlepší ze sortimentu firmy Mostex.

Stanislaw Cigar and Pipe Shop Ostrava - EN

EN Pěkný obchod pro milovníky dýmek a doutníků. Najdete zde kvalitní výběr doutníků, dýmek a dýmkového a doutníkového příslušenství. Bohatý výběr dýmkového tabáku je určen jak pro občasné dýmkaře, tak i pro zkušené znalce.

EN: Stanislaw Cigar & Pipe Shop Brno IBC

EN Tato velmi příjemná prodejna se nachází v pasáži IBC, nejlépe je přijít vchodem nejblíže k ulici Milady Horákové. V tomto obchodě najdete skvělý výběr dýmek s velmi kvalitním dřevem.

Stanislaw Cigar & Pipe Shop Hradec Králové

Příjemná prodejna má vše, co zkušený dýmkař potřebuje. Najdete zde velmi pěkný výběr dýmkového tabáku, značkové dýmky i menší humidor vybavený kvalitními doutníky. Zkušený personál vám odborně poradí a nabídne to nejlepší. 

Stanislaw Cigar & Pipe Shop České Budějovice

Tento obchod najdete v podloubí na náměstí, kde část obchodu se zabývá prodejem zbraní. Kvalitní nabídka doutníků v humidoru nabízí to hlavní z ručně dělaných doutníků. Velký výběr dýmkového tabáku a solidní nabídka značkových dýmek zaručuje, že i zkušený dýmkař si stoprocentně vybere.