Stanislaw Cigars

Stanislaw Cigars

Stanislaw Cigars Classic LineDoutníky Stanislaw byly vytvořeny pro příležitostné kuřáky, kteří mají rádi jemné doutníky. Doutníky této řady jsou jemné s jemnou kořeněnou příchutí a příjemným doutníkovým aroma. Můžete si vybrat ten správný doutník z osmi tvarů. 
Náplň: Dominikánská republikaVázací list: Dominikánská republikaKrycí list: ConnecticutStanislaw Cigars Black LineJedná se novou řadu ručně dělaných doutníků Stanislaw ve třech tvarech: Stanislaw Panzu, Robusto a Torpedo. Chuťově se jedná o silnější a plnější doutníky, než jsou ty z klasické řady Stanislaw. Náplň je tvořena tabáky pěstovanými v Dominikánské republice, vázací list je tvořen ze silnějšího tabáku - Piloto Cubano (tabák pěstovaný v Dominikánské republice z kubánských semen), tmavý krycí list pochází z Brazílie. Celkový charakter je plná, lehce kořeněná chuť. 
Náplň: Dominikánská republikaVázací list: Dominikánská republikaKrycí list: Brazílie
Stanislaw Reserve CigarsDoutníky Stanislaw Reserve jsou vyráběny ručně v Dominikánské republice. Doutníky této řady velmi dobře hoří, mají silný bílý popel a jsou bohaté a plné chuti.Náplň: Dominikánská republikaVázací list: Dominikánská republikaKrycí list: Maduro z Brazílie
Stanislaw Hemingway Ernest Hemingway byl opravdovým milovníkem doutníků. Jeho věhlasné bonmoty na téma doutníky jsou stále živé. Právě na tuto jeho vášeň odkazuje edice doutníků Stanislaw Hemingway. Jsou to silnější a plnější doutníky atypického tvaru, kterému se v Dominikánské republice říká právě Hemingway. Tmavě medový brazilský krycí list dodává tomuto unikátnímu doutníku plnou chuť. Náplň tvoří kombinace tabákových listů z Piloto Cubano a jemnější Olor Dominicano, oba pěstované v Dominikánské republice, který doplňuje silnější tabák z Nikaragui. Na počátku kouření je chuť intenzivnější, postupně se zjemňuje a ke konci je opět chuť silnější. Zajímavý zážitek pro milovníky kvalitních a silnějších doutníků plné chuti. Cena na pultech obchodů se pohybuje od 160 Kč za kus.

Stanislaw Cigars Classic LineStanislaw Panzu 126/21 mmStanislaw Panzu 10 ks (celofán, cedrová krabice)Panzu Glass 3 ks (papírová krabička, skleněná tuba)  
Příjemný doutník s atypickým tvarem. V průběhu kouření se mění intenzita chuti, na počátku je doutník silnější, pozvolna přechází do velmi jemné chuti a na závěr je chuť opět plnější a intenzivnější. Tvar doutníku umocňuje intenzitu vůně a chuti během celého kouření. Celkový, jemný charakter doutníku ocení nejen znalci. 
Stanislaw Robusto 125/19 mmStanislaw Robusto 25 ks (celofán, cedrová krabice)                              3 ks (celofán, papírová krabička)Robusto Glass 3 ks (papírová krabička, skleněná tuba)
Tento doutník poskytuje plné uspokojení v celé šíři a spektru chutí, a to až do úplného závěru kouření. Pomalé hoření a jemný dým ocení nejen zkušení kuřáci. Doutník je vhodný jak pro znalce, tak i pro začínající kuřáky. 
Stanislaw Corona 137/14 mmStanislaw Corona 25 ks (celofán, cedrová krabice)                             3 ks (celofán, papírová krabička)Corona Glass 3 ks (papírová krabička, skleněná tuba)
Tento doutník výborně hoří, má příjemné lehce kořeněné aroma. Chuťově je velmi příjemný. Svým tvarem je vhodný i pro méně zkušené kuřáky. 
Stanislaw Panatela 163/15 mmStanislaw Panatela 25 ks (celofán, cedrová krabice)
Doutník charakterizuje plná, intenzivní chuť s příjemným tabákovým aroma. Pohodové kouření k šálku kávy či anglického čaje. Velikost vhodná i jako doplněk elegantní dámy ve společnosti. 
Stanislaw Torpedo 165/20 mmStanislaw Torpedo 25 ks (celofán, cedrová krabice)                              10 ks (celofán, cedrová krabice)                               3 ks (celofán, papírová krabice) Znamenitý plný doutník, v průběhu kouření se mění intenzita chutě, na počátku je spíše jemnější a v průběhu kouření plnější. Tvar doutníku umocňuje intenzitu vůně a chuti během celého kouření. Tento doutník jistě ocení nejeden gurmán a znalec. 
Stanislaw Belicoso 186/20 mmStanislaw Belicoso Glass 3 ks (papírová krabička, skleněná tuba) 
Tento unikátní doutníky atypického tvaru je určen opravdovým znalcům. V průběhu kouření se mění intenzita chuti, na počátku je doutník silnější, pozvolna přechází do velmi jemné chuti a na závěr je chuť opět plnější a intenzivnější. Tvar doutníku umocňuje intenzitu vůně a chuti během celého kouření. Skleněná tuba chrání doutník před vysycháním. 
Stanislaw Churchill 186/19 mmStanislaw Churchill 25 ks (celofán, cedrová krabice)                              10 ks (celofán, cedrová krabice)                              3 ks (celofán, papírová krabice)Churchill Glass 3 ks (papírová krabička, skleněná tuba)
Velikost dává vyniknout kvalitě zpracování. Hladké kouření vynikajícího charakteru po celou dobu kouření. Má příjemné tabákové aroma. Ideální doutník pro dlouhý, klidný večer. 
Stanislaw Jumbo 253/25 mmStanislaw Jumbo 1 ks (cedrová krabice)
Doutník nadměrných velikostí, který vydrží více než 4 hodiny intenzivního kouření. Vhodný jako dárek. 
Stanislaw Cigars Black LineStanislaw Panzu Black 126/21 mmPanzu Black 10 ks (celofán, cedrová krabice)Panzu Black Glass 3 ks (papírová krabička, skleněná tuba) 
Příjemný doutník s atypickým tvarem. V průběhu kouření se mění intenzita chuti, na počátku je doutník silnější, pozvolna přechází do velmi jemné chuti a na závěr je chuť opět plnější a intenzivnější. Celkový charakter doutníku je plná a mírně kořeněná chuť. 
Stanislaw Robusto Black 125/19 mmRobusto Black 10 ks (celofán, cedrová krabice)Robusto Black Glass 3 ks (papírová krabička, skleněná tuba) 
Znamenitý plný doutník, v průběhu kouření se mění intenzita chutě, na počátku je spíše jemnější a v průběhu kouření plnější. Chuťově silnější a plnější doutník vhodný pro milovníky dobrého kouření. 
Stanislaw Torpedo Black 165/20 mmTorpedo Black 10 ks (celofán, cedrová krabice) 
Tento doutník poskytuje plné uspokojení v celé šíři a spektru chutí, a to až do úplného závěru kouření. Pomalé hoření a jemný dým ocení nejen zkušení kuřáci. Má plnou a středně silnou chuť. Doporučujeme ke skotské whisky.  
Stanislaw Reserve CigarsStanislaw Reserve Perfecto 145 / 19 mm5 ks (celofán, cedrová krabice) Skvěle vystavěný, středně velký doutník. Ručně balený s nádherným olejovým brazilským krycím listem. Dobře hoří a má silný bílý popel. Tento doutník má bohatou, plnou chuť s dlouho trvajícím závěrem. Skvělý doutník plné chuti. Doutníky jsou baleny po 5 kusech v dřevěné krabičce. Každý doutník je individuálně zabalen do celofánu.  
Stanislaw Reserve Pyramid 178 / 20 mm5 ks (celofán, cedrová krabice)Tento doutník má vynikající stavbu typu Pyramidy. Ručně balený s nádherným olejovým brazilským krycím listem. Doutník začíná sladčím tabákovým aroma, poté se rozvine jeho plná chuť s nádechem koření. Skvělý doutník plné chuti. Dobře hoří a má silný popel. Doutníky jsou baleny po 5 kusech v dřevěné krabičce. Každý doutník je individuálně zabalen do celofánu. 
Stanislaw Hemingway 2009 Limitovaná sérieStanislaw Hemingway9 ks, cedrová krabice
Tmavě medově hnědý brazilský krycí list dodává tomuto unikátnímu doutníku plnou chuť. Náplň tvoří dominikánský tabák Piloto Cubano a tabák z Nikaragui. Celkovou náplň zjemňuje jemný Olor z Dominikány.Atypický tvar Hemingway připomíná větší panzu. Na počátku je chuť intenzivnější, postupně přechází se zjemňuje, aby ke konci byla opět intenzivnější. Tento doutník byl vytvořen pro milovníky kvalitních, silnějších doutníků plné chuti. Skvělý kuřácký zážitek. 

Stanislaw Cigars
Stanislaw Cigars
Stanislaw Cigars
Stanislaw Cigars
Stanislaw Cigars
Stanislaw Cigars
Stanislaw Cigars
Stanislaw Cigars
Stanislaw Cigars
Stanislaw Cigars
Stanislaw Cigars
Stanislaw Cigars
Stanislaw Cigars
Stanislaw Cigars
Stanislaw Cigars
Stanislaw Cigars
Stanislaw Cigars
Stanislaw Cigars
Stanislaw Cigars
Stanislaw Cigars
Stanislaw Cigars
Stanislaw Cigars
Stanislaw Cigars
Stanislaw Cigars
Stanislaw Cigars
Stanislaw Cigars
Stanislaw Cigars
Stanislaw Cigars
Stanislaw Cigars
Stanislaw Cigars
Stanislaw Cigars
Stanislaw Cigars
Stanislaw Cigars
Stanislaw Cigars
Stanislaw Cigars
Stanislaw Cigars