Villiger

Villiger

 

We currently distribute the brand in the Czech market.

Villiger Premium No.7
Velmi příjemný doutník pro kratší kouření. Ideální k odpolední kávě. Celkově jemná směs tabáků s krycím listem ze Sumatry. 

Villiger Premium No.3
Kvalitní tabák zaručuje velmi příjemné kouření. Celkově jemná směs tabáků s krycím listem ze Sumatry.

 Viliger Floridita
Dobrý doutníček vhodný k odpolední kávě. Směs vybraných indonéských a brazilských tabáků je zabalena do tabákové fólie. Doutníček má vynikající plnou chuť, spíše střední síly. Krabička obsahuje 20 kusů. 

Curly
Doutníky jsou spletené po 3 kusech do copánku, které pak mají zvláštní zakroucený tvar. Jsou to velmi jemné doutníčky vyrobené ze 100% tabáku. Příjemné „viržinko“ s lahodnou chutí. Patří mezi nejoblíbenější doutníky.

Virginia

5 ks (papírová krabička)
Virginia doutník je specialita z Alp, která je známá již více ne 140 let. Tmavá Virginie a kentucký tabák fermentovaný nad ohněm ořechu, dodává tomuto doutníku speciální štiplavou chuť. Doutník Virginia má krátký náustek a stopku, která prochází celým doutníkem. Před kouřením se tato stopka vytahuje a tím doutník lépe táhne. Dlouhý a úzký tvar doutníků zajišťuje požitek z kouření.

Culebras
Doutníky stejně jako Curly spletené po 3 do copánku, kratší verze typu Curly. 

Culebras Aromatic
Doutníky jsou spletené po třech do copánků, které jim dávají zvláštní zakroucený tvar. Jsou to velmi jemné aromatizované doutníčky ze 100% tabáku. 

Rillos
Menší doutníčky s plastovým náustkem patřící do levnější cenové kategorie. Mají klasickou tabákovou chuť. 

Tobajara Matas Sumatra
Velikost: 165 x 14 mm
Doutníky s jemnými exotickými tabáky mají krycí list ze Sumatry. Celkový charakter je spíše jemnější. 

Tobajara Matas Brasil
Velikost: 165 x 14 mm
Doutníky jsou plněny jemnými exotickými tabáky, mají tmavý krycí list z Brazílie. Doutníky mají spíše plnější chuť. 

Tabatip

10 ks (celofán, papírová krabička)
Doutníky s naústkem.

Premium Tubos
2 ks (tuba, papírová krabička)
Tento elegantní doutník je vyroben z vysoce kvalitních tabáků. Jeho speciální směs zaručuje výjimečně jemnou chuť. Krabička obsahuje dva doutníky balené v hliníkové tubě.

Premium Chicos Sumatra/10
Tyto dlouhé a tenké doutníčky jsou vyrobeny z výběrových tabáků havanského typu a z tabákových listů z Brazílie. Náplň je balena do krycího listu ze Sumatry, která dodává doutníčku specifickou jemnější chuť. Tato osvědčená kombinace zaručuje příjemné kou-ření. 10 kusů v balení.  

Black Tube Sumatra/3

Skvělý doutník s příjemnou lehkou chutí. Tento doutník je vyroben z harmonické kompozice brazilských a kubánských tabáků, které skvěle doplňuje špetka indonéských tabákových listů a dominikánský tabák typu “Criollo”. Tato velmi dobře vyvážená receptura náplně je zabalena do jemně kořeněného krycího listu z indonéského tabáku přírodní barvy. Doutník je balen v atraktivní tubě, která chrání doutník před poškozením a současně uchovává jeho jedinečné aroma.

Red Tube Vanilla/3
Aromatičtější verze jemného doutníku. Tento jemně aromatický doutník má krycí list z Ekvádoru, který je lehce aromatizován vanilkou. Tato kombinace dodává tomuto doutníku jedinečnou chuť. Jemně sladká doutníková chuť je výsledkem kombinace brazilských a kubánských tabákových listů, která je doplněna o špetku indonéského tabáku a dominikánského tabáku tybu “Criollo”. Tento skvělý doutník je vhodný i pro příležitostné kuřáky. Doutník je balen v atraktivní tubě, která chrání doutník před poškozením a současně uchovává jeho jedinečné aroma.

Mini Espreso Flavour/10
Je cigarillo vyrobené z výběrové Virginie a Burley tabákových listů, tak aby bylo dosaženo chuti pražené kávy s kávovým a karamelovým aroma. Ideální cigarillo k odpolední kávě. 10 kusů v balení.

Mini Sumatra Classic/10
Toto jemné cigarillo je tvořenou harmonickou kombinací jemných brazilských tabáků a tabákových listů z Jávy z jemným aromatickým tabákových nádechem. Vhodné i pro příležitostné kuřáky. 10 kusů v balení.

Villiger
Villiger
Villiger
Villiger
Villiger
Villiger
Villiger
Villiger
Villiger
Villiger
Villiger
Villiger
Villiger
Villiger
Villiger
Villiger
Villiger
Villiger
Villiger
Villiger
Villiger
Villiger
Villiger
Villiger
Villiger
Villiger
Villiger
Villiger