Stanislaw

Stanislaw

We currently distribute the brand in the Czech market.

Stanislaw Cigars Regulares Brasil
Délka/průměr: 124/ 15 mm
Balení: 3 ks
Velmi dobré doutníky příjemné chutě. Doutníky jsou baleny do brazilského krycího listu, který má silnější tabákovou chuť. Doutníky jsou vyrobeny ze 100% tabáku, mají plnou chuť s příjemným a nevtíravým tabákovým aroma. 

Stanislaw Cigars Regulares Sumatra
Délka/průměr: 124/ 15 mm
Balení: 3 ks
Výtečné doutníky, které jsou baleny do krycího listu ze Sumatry. Mají jemnou a příjemnou chuť po celou dobu kouření. Jsou vyrobeny ze 100% tabáku. Příjemnou chuť a nevtíravé tabákové aroma si oblíbí i začínající kuřáci doutníků. 

Stanislaw Aromas
88 x 9 mm 10 ks (papírová krabička)
Doutníčky, které jsou plněny dýmkovým tabákem, složeným z virginských tabáků, Burley a dvakrát fermentovaného černého Cavendishe. Doutníčky jsou baleny do přírodního krycího listu. Chuťově se hodí jak pro kuřáky doutníků, tak i pro kuřáky dýmek. Plná a lahodná chuť s jemným vanilkovým aroma.

Doutníčky Stanislaw Nimrod´s
Doutníčky Stanislaw Nimrod’s jsou vyrobeny ze 100% kvalitních tabákových listů,  při jejichž výrobě se upřednostňuje vyšší podíl ruční práce. Doutníky se vyrábí na Kanárských ostrovech, které mají dlouholetou tradici ve výrobě kratších doutníků. Příjemné kouření, které vám zpestří procházky po lese. 
5 kusů doutníků, papírová krabička. Délka 99mm, průměr 12mm. Jednotlivé doutníčky nejsou samostatně baleny v celofánu.

 

Stanislaw
Stanislaw
Stanislaw
Stanislaw
Stanislaw
Stanislaw
Stanislaw
Stanislaw
Stanislaw
Stanislaw
Stanislaw
Stanislaw