Aktuality

Vintage Aviation

Krycí list / Wrapper: ekvádorský olejový hnědý list vypěsovaný ze semen Connecticut
Vázací list / Binder: Ceiollo 99 la Mulata z Dominikánské Republiky
Náplň / Filler: směs tabáků Piloto Cubano a de Olor z Dominikánské republiky

 

Ruční výroba z Dominikánské republiky z města Santiago de los Caballeros. Tyto doutníky jsou pokračováním Stanislaw Vintage edice, která je určena pro opravdové znalce.

Peterson Special Reserve 2013

Nový výroční tabák pro letošní rok od firmy Peterson má hudební motiv na krabičce. Můžete si vychutnat symfonii ručně řezaného flaku z výběrových virginských tabáků a na slunci sušené žluté a tmavě hnědé Virginie, která je smíchána s tmavým černým Cavendishem.

Anglický dýmkový tabák

Unikátní přírodní tabák, pro ty, kteří chtějí vyzkoušet přirozený tabák bez chemických aditiv.

„Californian Dream“. Letošní výroční tabák z německé Planty nese podtitul Kalifornský sen. Pro letošní rok byla totiž vybrána příchuť kalifornského pomeranče.

Dánské prémiové cigaretové tabáky Mac Baren

Mac Baren Pandan Choice
Přírodní tabák obohacený příchutí, která dodává příjemný kouř. Virginské a Burley tabáky jsou v této směsi velmi jemně nařezány tak, aby se směs velmi lehce balila jak v ruce, tak i v baličce. Při kouření si můžete vychutnat chuť pandánových listů. Pandan listy mají jemnou vanilkovou chuť a používají se zejména v asijských kuchyních.

Samuel Gawith Limited Edition 2013

Pro letošní výroční tabák  byl vybrán recept s podílem vybraných virginských tabáků, které jsou smíchány se sladkým černým Cavnedishem. K tomu se přidal tmavě hnědý Burley. K těmto třem základním typům tabákových listů se dodala krémově vanilková příchuť s mandlovou esencí na závěr. Výsledkem je hladký, středně silný tabák s dobrou hořlavostí a příjemným pokojovým aroma.

Nový výroční tabák Kohlhase & Kopp Limited Edition 2013 je poctou jednomu z nejkrásnějších měst New Yorku. Město, které nikdy nespí. Silnice vypadají jako pulzující žíly.

Big Apple je inspirací díky neuvěřitelné sebejistotě a stylem se svojí lehkostí a typickými kontrasty. Proto byl New York vybrán jako první město nové limitované edice „Potěšení po celém světě“, jeho lehkost a jeho kontrasty. Proto, to je město naší nové limitované edice "potěšení po celém světě."

 

Letošní výroční směs W.O. Larsena je opět směsí typicky dánskou, protože míchá tři typy tabáků a to Virginii, Burley a Cavendish. Tato směs je vyrobena z výběrových virginských listů, které se nejprve smíchaly s mírně zapečenými Burley tabákovými listy. Do této směsi se přidal tepelně zpracovaný Black Cavendish a k tomu všemu se přidala whisky typu Highland. Směs má velmi lehoučké aroma pomeranče.  Celkově jde o směs spíše jemnější chuti,  s výrazným aroma whisky a špetkou pomeranče.Baleno do oválné krabičky s velmi elegantním motivem ve zlato-hnědé barvě.

Black and Gold a De Luxe

Stanislaw Pipe Tobacco Black and Gold a De Luxe jsou tabáky, které nemají žádná chemická aditiva a jsou vyrobeny v Anglii technologií starou 200 let, která zachovává přirozený charakter tabáku. Tyto tabáky jsou určeny pro ty, kteří mají rádi přirozenou chuť tabáku po celou dobu kouření. Design tabáků má staroanglické a irské motivy.

Dýmkový tabák Peterson Hyde Park
Hyde Park je tradiční anglický tabák namíchaný ze světlých a tmavých, uzených virginských tabáků, indických tabáků sušených na slunci a Burley tabáků. Tabák je lahodný díky rumu a javorovému cukru, který se přimíchal do celkové směsi k tabákům pomocí zalisování pod tlakem.

Značkové doutníky z Mexika

Ručně dělané doutníky z Dominikánské republiky

Nový katalog tabáků 2012/2013 ke stažení zde, nebo v sekci katalog.

Tato směs je původně smíchána z bohatého, tmavého a plného Cavendishe. K tomu, aby byl tento tabák hladký a příjemný, byl ještě dodán virginský tabák ze Zimbabwe, který má oranžové zabarvení a aromatický Burley z Thajska. A jako bonus byl přidán černý Perique z Louisiany. Perique je podle tradice vyroben tak, že tabákové listy jsou uskladněny po několik let v dubových sudech od šery a to dává tabáku speciální jméno, jedinečnou zralost a dubové aroma. Tabák je spíše plnější chuti, proto doporučujeme již zkušenějším kuřákům. Pro ty, co mají rádi příjemný tabákový charakter tabáku s plnou chutí.
Množství v balení 50 gramů.

Denicool krystaly do dýmky

Pro chladný a suchý kouř. Krystaly absorbují přemíru kondenzátu při kouření. Krystaly se vkládají před kouřením na dno dýmky před nacpáním tabáku. Krystaly velmi dobře pohlcují kondenzát a svým způsobem tak chrání i dýmku. Pokud i po dokouření do dýmky umístíme nový krystal, urychlujeme tím její vyschnutí. 12 gramů v plastové krabičce o rozměrech 74x49mm.  Vyzkoušejte tento nový trend v dýmkařství!

Peterson Irish Whisky cigarillos
Tyto suché a kvalitní doutníky značky Peterson  obsahují speciálně vybraný krycí list ze Sumatry, který je ochucen irskou whisky. Náplň je tvořena z tabáků z Indonésie, Brazílie a Mexika. Skvělé a příjemné doutníky ochucené pravou irskou whisky. Ideální cigarillo k odpolední kávě.
Lepenková krabička, 20 kusů v balení.

Mac Baren HH Acadian Perique
Tato speciální směs obsahuje virginské tabáky z USA a Brazílie, dále Burley z Brazílie a z Malawi a velkou porci speciálního Perique z USA. Plná chuť tabáku, která je výrazně ovlivněna kořeněným Periquem. Tabák je přírodního charakteru jehož chuť určuje právě velká porce tabáku typu Perique.. Bohatou chuť tohoto tabáku si můžete vychutnat až do úplného konce. Tabák neštípe na jazyku a velmi dobře hoří. Tento tabák je určen pro opravdové znalce nebo těm, kteří si chtějí vyzkoušet chuť tabáku typu Perique.

Cigaretové tabáky dánské značky Mac Baren patří mezi nejkvalitnější cigaretové tabáky. Důraz na kvalitní surovinu je u Mac Barenů velmi výrazný. Stále větší oblibu si mezi kuřáky získávají ochucené cigaretové tabáky různých příchutí. Mezi nejluxusnější směsi pak patří směsi Cosmopolitan a Piňa Colada, které se řadí do typu Premium Rolling Tobacco.

Doutníky Seňoritas jsou vyrobeny z výběrových tabákových listů. Krycí list je ze Sumatry, vázací list je z Indonésie a náplň tvoří tabáky z Latinské Ameriky a Indonésie s velkou porcí kubánského tabáku. Příjemný lehký doutník, který se výborně hodí k odpolední kávě.
10 kusů doutníků v kartonové krabičce