SW Vintage Red Line

Ručně dělané doutníky z Dominikánské republiky

Stanislaw Cigars Vintage Special Red Line

Krycí list: typ Connecticut z Ekvádoru
Vázací list: Piloto Cubano z Dominikánské republiky
Náplň: Piloto Cubano a De Olor z Dominikánské republiky

Představujeme vám unikátní doutníky Stanislaw Vintage Red Line, které mají jedinečnou příjemnou a lehkou chuť. Jsou vyrobeny z top tabákových listů té nejvyšší kvality. Tabákové listy těchto doutníků prochází trojí fermentací a jsou uskladněny ke zrání po dvojnásobnou dobu, než je tomu u tabákových listů u běžné řady doutníků Stanislaw. Díky tomu jsou tyto Vintage doutníky velmi jemné a lahodné. Jsou vhodné i pro příležitostné kuřáky, kteří si chtějí dopřát tu nejvyšší kvalitu. 
Dr. Stanislaw osobně dohlížel nad vznikem těchto unikátních doutníků. Výsledkem maximálně dokonalého doutníku je hladký a jemný doutník. Při kouření dává krásnou krémově čokoládovou chuť a to po celou dobu kouření. Jde o doutníky té nejvyšší kvality za velmi přijatelnou cenu. 
Krycí list je typu Connecticut. Jedná se o krycí listy vypěstované v Ekvádoru z tabákových semen Connecticut, kdy se při samotné výrobě tohoto krycího listu 30% vyhodí jako odpad. Jedná se tedy o jeden z nejlepších a nejdražších krycích listů. Tento typ krycího listu má vysoký podíl přirozeného cukru a současně je velmi jemný, co do chuti. Celkově pak tento krycí list dotváří jemný charakter těchto doutníků. Na vázací list je použit výběrový tabák Piloto Cubano z Dominikánské republiky, který dodává význačný zpracovatel tabákových listů Jose Mendez. V náplni těchto unikátních doutníků  pak najdeme 4 typy tabáků z Dominikánské republiky a to Piloto Cubano od pana Jose Mendeze a potom de Olor Dominicano, který dodává farma Villa Gonzales a Piloto Cubano z tabákové firmy La Canela. 

Přesný poměr těchto tabákových listů je tajným receptem Dr. Stanislava.

Dopřejte si vysokou kvalitu Stanislaw Vintage Red Line.

Torpedo  164 mm/20mm (délka/průměr)
Balení po 10 kusech v cedrové krabici

Robusto  126 mm/20 mm
Balení po 10 kusech v cedrové krabici

Perlas  97mm/13 mm
Balení po 10 kusech v cedrové krabici

Michal´s  126 mm/14 mm
Balení po 5 kusech v papírové krabičce 

SW Red line