Nové anglické tabáky

Black and Gold a De Luxe

Stanislaw Pipe Tobacco Black and Gold a De Luxe jsou tabáky, které nemají žádná chemická aditiva a jsou vyrobeny v Anglii technologií starou 200 let, která zachovává přirozený charakter tabáku. Tyto tabáky jsou určeny pro ty, kteří mají rádi přirozenou chuť tabáku po celou dobu kouření. Design tabáků má staroanglické a irské motivy.

Black and Gold
Přirozený tabák s plnou chutí je další z mnoha zajímavých směsí, které mají svůj původ v Anglii. Tmavá Virginie sušená pomocí kouře byla nejprve upravována horkou párou, poté ponechána k vychladnutí a potom byly přidány přírodní oleje těsně před speciálním zapečením, které trvalo jeden den. Zapečení probíhalo ve speciální tlakové peci. Poté byla takto zapečená Virginie ponechána ke zrání, nařezána a rozcupována. Výsledkem tohoto procesu je přírodní tabák lahodné chuti střední síly. Tabák si touto formou uchovává svou přírodní podstatu bez chemických aroma.

De Luxe
Tento tabák je namíchán ze dvou typů Virginie, která byla silně upravena horkou párou tak, že listy zhnědly. Poté se takto upravené virginské listy zapekly tak, aby dostaly bohatou sytě hnědou barvu. Tabák byl poté ponechán ke zrání, a po nějaké době nařezán a rozcupován. Tento proces zpracování virginského tabáku dodává při kouření chladný charakter a plnou přírodní chuť po celou dobu kouření. Luxusní zpracování Virginie dává vyniknout přirozeně sladké chuti a je zárukou opravdové kvality. Určeno nejen pro znalce.

Množství tabáku v balení 50 g
Black Gold-De Luxe