Kohlhase Edition 2013

Nový výroční tabák Kohlhase & Kopp Limited Edition 2013 je poctou jednomu z nejkrásnějších měst New Yorku. Město, které nikdy nespí. Silnice vypadají jako pulzující žíly.

Big Apple je inspirací díky neuvěřitelné sebejistotě a stylem se svojí lehkostí a typickými kontrasty. Proto byl New York vybrán jako první město nové limitované edice „Potěšení po celém světě“, jeho lehkost a jeho kontrasty. Proto, to je město naší nové limitované edice "potěšení po celém světě."

Stejně jako impulzivní, rozmanitý, pestrý a inspirativní New York je i tato nová limitovaná edice. Pod heslem "svoboda pro všechny" na pravé straně krabičky se nachází panorama New Yorku spolu s výrazným motivem Sochy svobody.

New York je pro mnohé ztělesněním příležitostí, svobody a nezávislosti. Z těchto ideálů vychází i tabákové složení. Výsledkem je jemně vyvážená směs kontrastních jasně žlutých, načervenalých a jemně hnědých Virginií, v kombinaci s černým Cavendishem a výběrovým Burley, který je dovezen z USA. Různé typy řezů umožňují bezchybné hoření celé směsi. Celkově je směs obohacena intenzivní vůní různých druhů ovoce spolu s Benediktýnským likérem. Směs je určena pro znalce dobrého kouření.
Provonění místnosti: 4 
Aroma: 4
Síla:3
Řez: Mixture
Množství tabáku v balení 100 g

Kohlhase Edition 2013