Cig. tabáky Mac Baren

Cigaretové tabáky dánské značky Mac Baren patří mezi nejkvalitnější cigaretové tabáky. Důraz na kvalitní surovinu je u Mac Barenů velmi výrazný. Stále větší oblibu si mezi kuřáky získávají ochucené cigaretové tabáky různých příchutí. Mezi nejluxusnější směsi pak patří směsi Cosmopolitan a Piňa Colada, které se řadí do typu Premium Rolling Tobacco.

Mac Baren Piňa Colada Cocktail
Cocktail je série tradičního cigaretového tabáku, který je vyroben z nejlepších virginských a Burley tabákových listů. Přírodní tabák je obohacen příchutí Piňa Colady, která dodává příjemný kouř. Jemně nařezaný tabák se velmi snadno balí. Tento tabák patří do řady premium.
Množství tabáku v balení 40g

MB Pina Colada

Mac Baren Cosmopolitan Cocktail
Cocktail je série tradičního cigaretového tabáku, který je vyroben z nejlepších virginských a Burley tabákových listů. Přírodní tabák je obohacen speciální příchutí, která připomíná právě long dring Cospopolitan. Jemně řezaný tabák se velmi snadno balí. Tento tabák patří do řady premium.
Množství tabáku v balení 40g

MB Cosmopolitan

Mac Baren Zware Shag
Velmi kvalitní jemně řezaný cigaretový tabák holandského typu s vysokým podílem kouřového Kentucky. Tento tabák má  skvělou plnou chuť pro všechny milovníky dobrých a silnějších cigaretových tabáků. Velmi jemný řez dává záruku skvělého balení.
Množství tabáku v balení 40g

MB Zware

Mac Baren American Blend
Velmi kvalitní jemně řezaný cigaretový tabák pro milovníky lehčích a jemnějších směsí. Vysoký podíl virginských tabáků s trochou Burley. Příjemná medově lahodná chuť. Velmi jemný řez dává záruku skvělého balení.
Množství tabáku v balení 40g

American Blend